Skip to main content

Precyzja na Art Vision CONTEST@ Moskwa 3-8/10/2013

By 1 października, 201325 lutego, 2020festiwal, video mapping 3d, vvvv

kwazaraPrzed nami 36 godzin podróży pociągiem, razem z Pati ruszamy na pierwszy międzynarodowy konkurs video mappingu przy okazji festiwalu światła w Moskwie.
Na konkurs przygotowaliśmy 3 minutowy video mapping, który zostanie wyświetlony z 4 projektorów full HD na Moskiewskim Manage.

manege4

Tematem pracy był „przekaźnik światła” więc motyw cząsteczki kwazara nasunął się jakoś naturalnie. Razem z Pati rozpoczęliśmy prace nad szkicem a potem uzupełnianiem całości o kolejne sceny. Patrycja pomogła również przy doborze muzyki, detalach oraz odręcznych rysunkach jakie pojawiają się na maskach migające do beatu.
manage1

Nawiązałem współprace z trapowym producentem, który w mojej ocenie wyznacza nowy nurt muzyczny w wyjątkowym stylu – sprawdźcie soundcloud Tincup’a.
Elementy mappingu zautomatyzowane do kawałka Lucy…manage2

Film w szalonej rozdzielczości 3424 / 1400 px i 50 klatkach na sekundę udało się zgrać, złożyć i dostarczyć właściwie na ostatni dzwonek a wszystko dzięki pomocy Wojciecha i Stykiego  za co bardzo im bardzo dziękuje. Praca nad tym projektem natchnęła mnie również do rozważań na temat zakupu nowego kompa ale to już inny temat :)

manage3

Opis pracy:
„We explore the alternative structure of space matter witch in form of quasar particle may visit Moscow. No one really knows why, but it seems that quasars tend to be very audio reactive and attracted to architecture.”

Tymczasem wracam do pizzy i pakowania plecaka. Z tego co słyszałem… Moscow never sleeps ;D.