Skip to main content

„Emerging Exellence Award” Nagroda dla Space F!ght

By 19 marca, 201427 lutego, 2016audio, nagrody, publikacje, space f!ght, video mapping 3d, wizualizacje

Z dumą możemy pochwalić się otrzymaniem nagrody „Emerging Exellence Award”, która pozwoli nam zagrać więcej koncertów w nadchodzących miesiącach.

Space F!ght mapping
Audio-wizualny live band Space F!ght, w którym tworze wizualizacje został wybrany spośród 231 aplikacji wraz z innymi 27 muzykami. Nagroda dla Space F!ght była dla nas miłą niespodzianką, szczególnie po tym jak popatrzyliśmy na skład jury.
Panel jurorski składał się z tekściarza i producenta multi-platynowych utworow Martina Suttona, tekściarza, piosenkarza i kompozytora Gwynetha Herberta, managera artystycznego i właściciela RedGrape Records Kerryego Harveypipera, pianisty oraz założyciela Edition Records Davea Stapletona, dyrektora Film & Tv UK/Europ ASCAP Simona Greenwaya, byłego dyrketora festiwalu City of London Iana Riciego, Nicka Keynesa oraz redaktora kolumny Classical Music czasopisma Guardian Imogena Tildena.

Radek Rudnicki, Tom Adams
Wygląda na to, że zespół ekspertów wiedział co robi wyróżniając nasz projekt nagrodą, a to solidnie mobilizuje do dalszej pracy :)

Więcej informacji o wyróżnionych artystach na stronie organizatorów Emerging Exellence Award.