Skip to main content

Live&Wireless @ Impreza charytatywna dla PIETZ’a

By 10 czerwca, 201325 lutego, 2020audio, dynamiczne, event, video art, vvvv, wizualizacje

Dostałem zaproszenie aby poświecić na imprezie charytatywnej „Wzyscy razem dla PIETZ’a”  w klubie Kitch.

„Pietz czyli Kuba Piecuch to rzeszowski producent muzyczny, który jest obecny na scenie od wczesnych lat istnienia rzeszowskiego hip-hopu. Współtworzył zarówno ważne rzeszowskie produkcje, jak i współpracował ze znakomitymi postaciami z całej Polski (Borixon, Lilu, VNM, Reno, 4P & Onil, Shellerini i wielu innych)
Pietz od wielu lat zmaga się również z ciężką chorobą (stwardnienie rozsiane), co nie przeszkadza mu aktywnie tworzyć, rozbudowywać powstałe w 2009 roku Forest Studio i cieszyć się muzyką i życiem. Postępująca choroba przykuła Kubę do wózka inwalidzkiego, wymaga też permanentnego leczenia i rehabilitacji, na którą potrzebne są środki. Nowy elektroniczny wózek również ułatwiłby życie naszemu przyjacielowi.” Cała kasa z imprezy była przeznaczona w 100% dla Pietza.

984302_518220254911962_134863068_n

Kitch to tak na parwdę jedna duża sala, pomyślałem więc że to dobra okazja aby stworzyć patch pozwalający mi sterować wizualizacjami z poziomu sali, bez konieczności siedzenia na zapleczu. Zmapowałem kontroler do PS3, który jak widać idealnie spełnia swoje zadanie w takich sytuacjach.

Z poziomu kontrolera żonglowałem klipami, tworzyłem loopy na żywo i zmieniałem tryby mieszania shaderów reagujących do beatu. Na analogach miałem proste trasformacje textur i całość wystarczyła na cały wieczór.

Podziekowania dla organizatorów za zaproszenie i wszystkich, którzy pomogli przy tworzeniu contentu pod wizualizacje.

Więcej fotek na fanpageu Kitchu